25 Haziran 280 Ekvador – Japonya iddaa tahmini

  • 24 Haziran 2019
  • 48 kez görüntülendi.
25 Haziran 280 Ekvador – Japonya iddaa tahmini

İddaa Kodu:280

Ekvador – Japonya iddaa tahmini

Şimdiye kadar puan alamayan Ekvador bu maçı kazanırsa en iyi üçüncüler kontenjanından yoluna devam edecek. Diğer yanda aynı durum Japonya için de geçerli. Japonya, Uruguay’dan puan alarak sürpriz yaptı fakat maçın genelinde rakibine çok pozisyon verdi. Hatta farklı mağlup olacağı bir maçtan puanla ayrıldılar demek de yanlış olmaz. Tüm bunlara karşın Japonya bu gece kazanırsa, yoluna devam edecek. Beraberlik iki tarafa yaramadığı için takımlar maçın belli bölümünden sonra risk alacaktır.

Ekvador, Copa America’ya son derece formsuz bir şekilde gelmişti. Brezilya’daki turnuvada oynadıkları ilk iki maçta da farklı bir görüntü çizmediler. Uruguay önünde dağıldılar, Şili’ye de diş geçiremediler. İki maçı da on kişi tamamladılar. Japonya ise ağırlıklı olarak genç ve tecrübesiz oyuncularla geldiği turnuvada en azından Uruguay karşısında bir sürpriz yaptı. Grubun iki zayıf halkası maksimum puanla üçüncü olup vizeyi kapmak amacında. Ekvador iki maçı da kaybederken, karşılaşmalar 2,5 üst bitti. Keza iki maçta 1 puan yapan Japonya cephesinin karşılaşmaları 3,5 üst sona erdi.

Japonya’nın oynadığı iki Copa America maçında toplam 8 gol atıldı. Ekvador’un da maçlarında 7 gol vardı. İki takım da önce hücumu düşünüyor. Bence çok keyifli bir maç bizleri bekliyor. Grubun sürpriz ekibi Japonya, Uruguay maçında aldığı bir puanla herkesi şaşırttı. Aslında Şili’ye kaybederlerken de cesur oyunlarıyla takdir toplamışlardı. 2020 Olimpiyatları’na hazırlıkta bence iyi iş çıkardılar. Bu maçta da kaybedecek hiçbir şeyleri yok. Ekvador ise bu maçta favori olmasına rağmen işler onlar adına kolay olmaz.

Maç Sonucu

MS 2.5 ÜST

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ