22 Haziran 112 Ekvador – Şili iddaa tahmini

  • 21 Haziran 2019
  • 57 kez görüntülendi.
22 Haziran 112 Ekvador – Şili iddaa tahmini

İddaa Kodu:112

Ekvador – Şili iddaa tahmini

Ekvador gruptaki ilk maçında Uruguay’a farklı mağlup olurken erken 10 kişi kalmanın dezavantajını yaşadı. Zaten normal şartlarda da kazanmaları pek de kolay değildi. Aslında onlar için gerçekçi hedef, Japonya’yı farklı mağlup ederek en iyi üçüncüler kontenjanından yollarına devam etmek gibi gözüküyor. Diğer tarafta Şili’nin 4-0’lık Japonya galibiyeti bir ölçü değildi. Şimdi kendilerini daha güçlü bir rakip karşısında test edecekler. Ekvador, bana göre Bolivya ile birlikte turnuvanın en zayıf iki takımından biri. Uruguay karşısında çok erken çözüldüler ve bir de kırmızı kart gören Quinteros’u kaybettiler. İlk maçta Japonya’yı sürklase eden Şili, bana göre Ekvador önünde de net favoriEkvador, turnuvanın zayıf takımlarından ama Şili de hiç güvenilecek görüntü vermiyor. Hazırlık sürecindeki vasat performansların ardından Japonya karşısında da 4-0’a rağmen beğenilmediler.

Copa America’ nın son yıllarına damga vuran son şampiyon Şili, bu seneki organizasyona da beklediğimiz gibi hızlı girdi. Zira önümüzdeki yılki Olimpiyatlara hazırlanan genç ve tecrübesiz Japonya, Şili karşısında varlık dahi gösteremedi. Ekvador da kötü bir hazırlık dönemi sonrası açılış maçında beklendiği gibi güçlü Uruguay’a direnemedi. Ekvador ilk maçta Uruguay karşısında ilk yarıdan paramparça olmuştu. Şimdi rakibi turnuvanın taş takımlarından 2015 ve 2016’nın şampiyonu Şili.
Ekvador’u Uruguay karşısında izlerken uzaklara daldım.

Sağdan Paredes’in bindirdiği, soldan Ayovi’nin oyun aklıyla maça hükmettiği, orta sahada oyunu bir orkestra şefi gibi yönlendiren Noboa ile ileride Montero ve Caicedo gibi tehlikeli adamlarla rakiplere maç boyu problem çıkaran Ekvador’u düşündüm. İzlediğim şey ise sahada ne yaptığını bilmeyen 10 oyuncu ve Enner Valencia’ydı. Ekvador turnuvaya felaket başladı. Hiçbir şey yapamadıkları maçta bir de kırmızı kart yediler ve turnuva için hiç ümit vermediler. Panama ile mucizevi başarılara imza atan Hernan Gomez takımın başında ancak takım tüm iskeletinden yoksun geldiği turnuvada bir şey yapacak potansiyelde gözükmüyor. Şili ise ilk maçta genç takımıyla sahaya çıkan Japonya’yı sürklase etti. Bu maçta Şili kaybetmemeyi yeterli görecektir. Bu karşılaşmada Ekvador’un ilk maçtaki kötü performansını telafi etmek için maça çok sağlam gireceğini düşünüyorum. Şili de karşılık verir. KG Var

Maç Sonucu

KG VAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ